برند ساعت رومانسون

برند ساعت سازی رومانسون در سال 1988 با الگو برداری از ساختار قلب مکانیکی در شهر Romanshorn سوئیس تاسیس گردید.
شهر Romanshorn محل بنیان گذاری بسیاری از برند های ساعت سازی مطرح جهان است. کمپانی ساعت سازی رومانسون در حال حاضر در بیش از 70 کشور مشغول به فعالیت می باشد که این امر رومانسون را به یکی از پرچم داران بزرگ ساعت سازان جهان بدل کرده است.
شرکت ساعت رومانسون توانسته در یک سال بیش از 25 میلیون دلار سود خالص از فروش ساعت های مچی خود کسب نماید.

برند ساعت رومانسون

برند ساعت مچی رومانسون برای نخستین بار در دنیا ساعت مچی از جنس الماس با شکل کریستال را تولید نمود و نیز اولین شرکت ساعت سازی کره ای بود که موفق به ساخت ساعتی Ultra slim (فوق باریک) 3.89mm از جنس طلا با رنگ رزگلد شد که کماکان برای مشتریان خانم در اروپا محبوب است.

برند ساعت سازی رومانسون همچنان در قالب نئو کلاسیک در مرکزیت بازار دو دهه گذشته قرار داشته است و رومانسون همواره با تولید محصولات جدید و مدرن خود توانسته مشتریانش را راضی نگه دارد.
شرکت رومانسون در سال 2007 ساعت های سری پرمیوم و در سال 2010 ساعت های سری اکتیو را با قابلیت های پیشرفته به بازار معرفی کرد.
برند ساعت سازی رومانسون این قابلیت را به مشتریانش می دهد تا بتوانند با سفارشی سازی ساعت های مورد سفارش خود، به نیازهای شخصی شان جامه عمل بپوشانند.
رومانسون یک شرکت ساعت سازی منعطف است که دائماً خود را با نیازهای روز دنیا وفق می دهد و همچنان یکی از شرکت های پیشروی صنعت ساعت سازی دنیاست.

همچنین می توان به برخی از سری های ویژه ی رومانسون مثل (استاد دریا) و (استاد هوایی) نیز اشاره کرد که ساعت هایی فوق العاده مقاوم هستند که می توانند در برابر آب تا عمق 500 متر نیز دوام بیاورند.
علاوه بر این مدل ها، یکی از سری های فوق العاده معروف و محبوب رومانسون که می توان گفت در حال تبدیل شدن به بهترین ساعت این شرکت هم است، سری (Atrax) می باشد.
همین ویژگی ها باعث شده تا رومانسون بتواند مجوز ورود به نمایشگاه برندهای ساعت سازی لوکس BASELWORLD را نیز بگیرد؛ مجوزی که به کمتر برند ساعت سازی داده می شود.
برند ساعت سازی رومانسون 30 سال است که دارای ساعت های رده کیفی میانی از بهترین کمپانی های ساعت سازی سوئیس بوده و در اکثر نقاط دنیا از جمله کشور ایران نیز دارای نمایندگی فروش است و معمولاً دارای ساعت هایی بین 500 هزار الی 5 میلیون تومان است.

منبع: کاتیلو

اخبار مرتبط

4 نکته در مورد نحوه صحیح استفاده از ساعت مچی

4 نکته در مورد نحوه صحیح استفاده از ساعت مچی

مسلماً شما هم تمایل دارید هر چیزی را به بهترین شکل استفاده نمائید و اگر...
چگونه ساعت مچی را با لباس ست کنید؟

چگونه ساعت مچی را با لباس ست کنید؟

1. بهتر است ساعتتان را با کفشتان ست کنید. معمولاً اگر ساعت مچی شما با...